Poznaj nas

Profesjonaliści w swoim fachu

Naszą firmę tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem, którzy doskonale wiedzą, że malowanie i odświeżanie dachów jest pracą wymagającą pełnego zaangażowania
i dokładności. Jedynie z takim podejściem końcowy efekt pracy jest imponujący. Dzięki naszemu doświadczeniu dach na długie lata będzie lśniący, poprawiając wygląd całego budynku.

Użycie sprawdzonych materiałów

Wiemy jak dużym czynnikiem wpływającym na jakość wykonanej pracy jest wybór materiałów, dlatego wybierając te najwyższej jakości pośród dziesiątek dostępnych na rynku zapewni trwałą ochronę dachu, aby na długie lata cieszyć się pięknym wyglądem. Uważamy, że najlepszą reklamą firmy jest efekt  naszej pracy. Możecie Państwo dołączyć do grona zadowolonych klientów.

Technologia malowania

Tylko malowanie z wykorzystaniem agregatu hydrodynamicznego zapewnia równomierne nałożenie farby docierając w trudno dostępne miejsca oraz idealnie gładką powierzchnię. Dzięki tej technologii dach staję się niezwykle gładki i lśniący, zupełnie jak nowy. Jednak przedtem, konieczne jest jego przygotowanie. Jednym z elementów tego procesu jest użycie wysokociśnieniowej myjki o sile do 500bar.

Pamiętać należy o dokładnej likwidacji wszystkich ognisk rdzy, które często są bagatelizowane. W przypadku złego przygotowania podłoża do malowania po latach mogą wystąpić fragmenty złuszczającej się farby. Nasza firma zapewnia 100% skuteczności!

Najważniejszy - klient!

Celem naszej firmy jest pełne zadowolenie klienta. Zapewniamy konkurencyjne ceny zachowując najwyższą jakość świadczonych usług, dlatego na wszystkie zlecenia udzielamy gwarancji. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i podmioty gospodarcze. Zawsze chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, wystarczy zadzwonić.